KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15085090
nr 1508 5090
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 20x28cm, yttermått inklusive ram: 32x39cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:40:11
9/12 11:02:58
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström